Felhasználási feltételek

A megadott adatokat a Perspektíva a Jövőért Alapítvány kommunikációs, marketing és adománygyűjtési céllal használja. Személyes adatokat a hatályos jogszabályok betartásával kezeljük, és addig tároljuk, amíg a fenti célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig az adatok kezeléséhez való hozzájárulását vissza nem vonja.

Az elektronikus hírlevélről bármikor leiratkozhat és adatait törölheti a hírlevél alján megadott linkre kattintva.

Részletes adatvédelmi tájékoztatónkat a perspektivaajovoertalapitvany.hu/adatvedelmi-tajekoztato címen találja. A feliratkozás gombbal ön hozzájárul adatainak a fentiekben meghatározott kezeléséhez.

Hírlevél feliratkozás

Iratkozz fel hírlevelünkre, vegyél részt programjainkon, pályázatainkon, kövesd az erdei iskola és gyermektábor projektünket!
Légy a Perspektíva a Jövőért Alapítvány közösségének a tagja!

Ne maradj le híreinkről, pályázatainkról, programjainkról!
Elfogadom a felhasználási feltételeket