Festménykiállítás és vásár

A Perspektíva a Jövőért Alapítvány több kerületi (Lizák Pálma, Bartis Ilona, Szécsényi Edit) és kerületen kívüli (Farkas Éva, Ghyczy György, Gál Enikő, B .Kovács Márta) művészek felajánlásával festménykiállítást és vásárt tart:

2010. december 18. – 2011. március 10. között

a XVIII. ker. Polgárok Háza (Üllői. út 517.) rendezvénytermében.

A kiállítás szerdai napokon 9-17 óra között, szombati napokon 9- 12 óra között tekinthető meg.

A kiállításon elkelt képek bevételéből az alapítvány a kerületi iskolákban tanuló nagycsaládosok és egyéb hátrányos helyzetű tanulóinak táboroztatását kívánja segíteni.

Bízunk benne, hogy a változatos, sokszínű alkotások felkeltik a kerületben élők érdeklődését.

A nemes felajánlásokért ezúton mondunk köszönetet a kiállító művészeknek.

Minden kedves barátunknak és támogatónknak boldog békés karácsonyi ünnepeket, eredményekben, sikerekben gazdag új esztendőt kívánnak
az alapítvány munkatársai

KAPCSOLÓDÓ TARTALOM: Hírek | FRISSÍTVE: 2011. január 4.